Polska - polski WYBIERZ KRAJ ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA WYBÓR DYSTRYBUTORÓW

ZATRUDNIAMY OKOŁO 25 000 PRACOWNIKÓW I WCIĄŻ SIĘ ROZWIJAMY. DOŁĄCZ DO NAS.


career_img1_03

INNOWACJA ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE

W firmie AbbVie spotykamy się każdego dnia, aby odkrywać i opracowywać nowe sposoby na poprawę stanu zdrowia ludzi. Nasi pracownicy wykonują swoją pracę z pasją i czerpią inspiracje z wpływu, jaki firma AbbVie wywiera na zdrowie pacjentów i społeczności na całym świecie. Zatrudniamy tysiące pracowników z różnym przygotowaniem naukowym, doświadczeniem i perspektywami, którzy mają jednak wspólny cel — poprawę stanu zdrowia pacjentów. Na nowo definiujemy możliwości w medycynie — to podstawa naszej działalności oraz nasza pasja. Nasi pracownicy sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Odkryj możliwości, które oferuje firma AbbVie.


Anuluj abbvie.pl

Strona internetowa firmy AbbVie jest prezentowana w lokalnych wersjach. Informacja o tym z jakiego kraju lub regionu informacje widzisz znajduje się na stronie. Strony dla poszczególnych lokalizacji mogą różnić się zawartością, ze względu na dostępnośc produktów i usług AbbVie w określonym kraju. Jeśli widzisz inną zawartośc niż tę z opisem twojego kraju zgłoś się do lokalnego przedstawiciela firmy AbbVie w Twoim kraju, aby uzyskać więcej informacji.

Strona internetowa firmy AbbVie, którą otwierasz może nie być dostępna w wersji językowej dla Twojego kraju.

Strona internetowa firmy AbbVie, którą otwierasz może nie być dostosowana do wymiarów Twojego ekranu.

Czy mimo to chcesz kontynuować ?

Zamknij abbvie.pl

Uwaga

Wybierając TAK , opuścisz stronę internetową firmy AbbVie

Kontynuując to połączenie opuszczasz stronę internetową firmy AbbVie i przechodzisz na strony, których firma AbbVie nie kontroluje i za których zawartość oraz inne linki nie bierze odpowiedzialności. Zamieszczone tu linki mogą być przydatne, ale nie są w żaden sposób wspierane/sponsorowane przez firmę AbbVie.

Strona internetowa którą otwierasz może nie być dostosowana do wymiarów Twojego ekranu.

Czy na pewno chcesz opuścić tę stronę?