Skip to main content

AbbVie z certyfikatem Great Place to Work® dla Najlepszych Miejsc Pracy!

AbbVie Polska znalazło się w gronie firm wyróżnionych certyfikatem Great Place to Work® w 2022 roku. O przyznaniu certyfikatu decydują sami pracownicy firmy, którzy oceniają swoje miejsce pracy w ankiecie. 

 

Jesteśmy niezwykle dumni z wyróżnienia certyfikatem Great Place to Work®, ponieważ o jego przyznaniu zadecydowały głosy wszystkich naszych pracowników. W AbbVie naszym priorytetem jest tworzenie warunków pracy, które pozwalają ludziom rozwijać się i tworzyć innowacyjne rozwiązania zmieniające życie milionów osób na całym świecie. Dlatego niezwykle cieszymy się z tego, że nasi pracownicy uważają AbbVie za jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce.

Great Place to Work® to program certyfikacji, którego wyróżnikiem jest rygorystyczny, oparty na danych ilościowych, model oceny doświadczeń pracowników. Wyróżnienie przyznane zostaje firmom, które cechują się najwyższą kulturą pracy oraz wzajemnym zaufaniem. W AbbVie doskonale rozumiemy ścisłe powiązanie między pozytywnymi doświadczeniami pracownika a ponadprzeciętnymi wynikami biznesowymi.

PL-ABBV-220059