Skip to main content

Kariera

Każdego dnia pracujemy nad rozwiązywaniem najpilniejszych wyzwań zdrowotnych na świecie.

AbbVie daje niepowtarzalną możliwość rozwoju i bycia częścią innowacyjnego ekosystemu. Każdego dnia, tysiące pracowników firmy, dzięki swojemu zaangażowaniu i współpracy, osiągają wyjątkowe rezultaty.

Odgrywają ważną rolę

Firma obecna jest w 70 krajach, które podzielono na 5 regionów. Każdy z nich oferuje szeroką gamę możliwości. Globalna skala działań umożliwia rozpoczęcie i kontynuowanie kariery w wielu miejscach na całym świecie.

Europa Zachodnia i Kanada

Europa Wschodnia, Bliski Wschód i Afryka (EEMEA) to trzy regiony: Rosja i większość byłych republik Związku Radzieckiego, Europa Środkowo-Wschodnia oraz Bliski Wschód i Afryka. Reprezentuje on drugą co do wielkości liczbę pracowników i oferuje szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego. Decyzja o włączeniu Kanady została podjęta ze względu na podobieństwo jej systemu opieki zdrowotnej do systemów europejskich.

Zintegrowany zakład w Ludwigshafen w Niemczech to największy ośrodek badawczo-rozwojowy poza Stanami Zjednoczonymi. 1900 zatrudnionych tam pracowników zaangażowanych jest w każdy etap opracowywania leku – od badań, poprzez rozwój cząsteczki, aż po produkcję terapii. Ponadto w regionie znajdują się cztery nowoczesne zakłady produkcyjne – trzy w Irlandii i jeden we Włoszech.

Polska i inne państwa Europy Wschodniej, Bliski Wschód i Afryka

Europa Wschodnia, Bliski Wschód i Afryka (EEMEA) to trzy regiony: Rosję i większość byłych republik Związku Radzieckiego, Europę Środkowo-Wschodnią oraz Bliski Wschód i Afrykę. Obejmuje 12 stref czasowych i wiele różnic kulturowych, praca w regionie oferuje możliwość współpracy w zróżnicowanym środowisku. Siedzibą regionu EEMEA jest Paryż.

Stany Zjednoczone

Główną siedzibą AbbVie jest North Chicago w stanie Illinois. To tutaj dostępne są niepowtarzalne możliwości opracowania i wprowadzenia na rynek zaawansowanych terapii, które przyczyniają się do rozwiązywania najbardziej złożonych i poważnych chorób na świecie. North Chicago jest także siedzibą Centrum Doskonałości Badań i Rozwoju (R&D Center of Excellence) oraz zespołów operacyjnych i handlowych. Różnorodność dostępnych stanowisk jest nieograniczona – począwszy od analityków i naukowców, aż po osoby odpowiedzialne za strategię i marketing.

AbbVie rozwija także swoje Centrum Onkologiczne na Zachodnim Wybrzeżu, a trzy oddziały w rejonie Zatoki San Francisco koncentrują się na odkrywaniu i rozwijaniu nowatorskich terapii onkologicznych: Redwood City, South San Francisco oraz Sunnyvale. AbbVie w Stanach Zjednoczonych to również Centrum Badań Biologicznych w Worcester, które jest miejscem odkryć z obszaru biologii i immunologii oraz Foundational Neuroscience Center (FNC) w Cambridge, gdzie badaniom poddawane są biologiczne mechanizmy leżące u podstaw chorób neurodegeneracyjnych.

Ameryka Łacińska

Obszar ten tworzą dwa subregiony oraz trzy niezależne kraje. Region Północny obejmuje subregion Andów (Kolumbia, Peru i Ekwador), Wenezuelę oraz Amerykę Środkową i Karaiby, podczas gdy Argentyna, Chile i Urugwaj tworzą Region Południowy. Kraje samodzielne to Meksyk, Brazylia i Portoryko. Ze względu na szybki rozwój tej części świata, obszar Ameryki Łacińskiej oferuje wiele szans i możliwości.

Japonia, Azja i Pacyfik

Region Japonii, Azji i Pacyfiku obejmuje dwa kontynenty i 14 lokalizacji. Centrala mieści się w Singapurze, skąd koordynowane są usługi lokalne i korporacyjne. Funkcjonuje tam także nowy obiekt koncentrujący się na produkcji małych cząsteczek i produktów biologicznych. Tokio jest natomiast domem dla jednego z globalnych ośrodków badawczych.

Pomimo tego, że AbbVie jest niezależnym podmiotem od zaledwie 2013 roku, firma odniosła już szereg sukcesów na arenie międzynarodowej, realizując wiele przełomowych projektów z obszaru biotechnologii i farmacji.

Obecnie około 30 000 pracowników łączy swoje wysiłki na rzecz tworzenia leków i wdrażaniu terapii zmieniających życie pacjentów na całym świecie. Działania i programy badawcze realizowane przez firmę stanowią odpowiedź na najbardziej pilne i stale rosnące potrzeby pacjentów.  

Jeśli chcesz lepiej poznać drogę, którą AbbVie pokonało przez ostatnie 6 lat, odwiedź:

https://www.abbvie.com/landing/our-journey-of-impact.html

AbbVie na całym świecie

Każdy z naszych pięciu regionów oferuje szeroki wybór możliwości.