Skip to main content

Ludzie. Pasja. Możliwości.®

W AbbVie łączymy zaawansowaną działalność naukową, wiedzę specjalistyczną oraz pasję, aby rozwiązywać złożone problemy zdrowotne i wywierać istotny wpływ na życie ludzi. Zobacz, jak poprawiamy jakość opieki zdrowotnej na całym świecie.

~ 47 000 pracowników

Nasi pracownicy to naukowcy, badacze, specjaliści od komunikacji, eksperci od produkcji oraz otoczenia regulacyjnego, zatrudnieni w różnych lokalizacjach na całym świecie. Nieprzerwanie pracujemy nad tym, by tworzyć rozwiązania wykraczające poza samo leczenie choroby – chcemy wywierać pozytywny wpływ na życie pacjentów i całych społeczeństw, a także na stan wiedzy i nauki.

O firmie AbbVie

AbbVie to firma biofarmaceutyczna, której motorem są badania naukowe

Jesteśmy firmą, która podejmuje się najambitniejszych wyzwań związanych z opieką zdrowotną. Nie ograniczamy się jedynie do tworzenia leków – pracujemy po to, by sprostać potrzebom w zakresie opieki zdrowotnej ludzi i społeczeństw na całym świecie.

Znajdujemy rozwiązania najtrudniejszych problemów

Badania i innowacje leżą u podstaw naszej działalności. Koncentrujemy się na odkrywaniu, rozwijaniu i przekazywaniu pacjentom leków w tych obszarach terapeutycznych, w których mamy doświadczenie i na które możemy pozytywnie wpływać. Te dziedziny obejmują immunologię, onkologię, neurologię oraz wirusologię.

Współpracujemy z innymi, by zmieniać świat

Nasi partnerzy angażują się w rozwiązywanie największych wyzwań zdrowotnych świata równie mocno, jak my. W tym celu współpracujemy z innymi firmami farmaceutycznymi, uczelniami, ekspertami klinicznymi, decydentami oraz organizacjami pacjentów. Dzięki pracy zespołowej łączymy wysiłek, wiedzę oraz zasoby ekspertów, by odkrywać coraz lepsze rozwiązania dla pacjentów

Strategia

Nasza misja – niezmiennie ta sama

Skupiamy się na zrównoważonym rozwoju i zajmujemy się najbardziej złożonymi i wciąż rosnącymi potrzebami zdrowotnymi ludzi na całym świecie. Swoją misję realizujemy przez ciągłe opracowywanie nowych, innowacyjnych terapii.

O pracy w AbbVie

Na czym polega praca AbbVie

Zobacz, jak AbbVie przyczynia się do rozwoju nauki w różnych lokalizacjach na całym świecie.

Kadra zarządzająca

Poznaj nasz zespół

Nasza misja poprawy jakości życia ma początek na szczycie struktury firmy. Wizja i fachowa wiedza naszych liderów pozwalają na wyznaczanie kierunków pracy każdego z zespołów. Jest to fundament kultury naszej firmy.

Nagrody i wyróżnienia

Nasza praca jest doceniana

Od dbałości o pracowników po działania proekologiczne – jesteśmy dumni z tego, jak docenia się nasze zaangażowanie.

Etyka i compliance

Nadawanie kierunku naszej działalności biznesowej

Zaangażowanie w kwestie etyczne i przestrzeganie prawa każdego dnia nadają kierunek naszej pracy. Jest to m.in. silne przywództwo, jasno sformułowane i spisane standardy, skuteczne kanały komunikacji, odpowiednie szkolenia, odpowiedzialność, ocena zgodności prawnej oraz działania naprawcze.