A man in gloves and goggles looking closely at several test tubes containing blue liquid.

Ludzie. Pasja. Możliwości.®

W AbbVie łączymy zaawansowaną działalność naukową, wiedzę specjalistyczną oraz pasję, aby rozwiązywać złożone problemy zdrowotne i wywierać istotny wpływ na życie ludzi. Zobacz, jak poprawiamy jakość opieki zdrowotnej na całym świecie.

~ 47 000 pracowników

Nasi pracownicy to naukowcy, badacze, specjaliści od komunikacji, eksperci od produkcji oraz otoczenia regulacyjnego, zatrudnieni w różnych lokalizacjach na całym świecie. Nieprzerwanie pracujemy nad tym, by tworzyć rozwiązania wykraczające poza samo leczenie choroby – chcemy wywierać pozytywny wpływ na życie pacjentów i całych społeczeństw, a także na stan wiedzy i nauki.

Droppers and test tubes arranged around a beaker in a pattern resembling a snowflake.
O firmie AbbVie

AbbVie to firma biofarmaceutyczna, której motorem są badania naukowe

Jesteśmy firmą, która podejmuje się najambitniejszych wyzwań związanych z opieką zdrowotną. Nie ograniczamy się jedynie do tworzenia leków – pracujemy po to, by sprostać potrzebom w zakresie opieki zdrowotnej ludzi i społeczeństw na całym świecie.

A female scientist examining red gel in a tray.

Znajdujemy rozwiązania najtrudniejszych problemów

Badania i innowacje leżą u podstaw naszej działalności. Koncentrujemy się na odkrywaniu, rozwijaniu i przekazywaniu pacjentom leków w tych obszarach terapeutycznych, w których mamy doświadczenie i na które możemy pozytywnie wpływać. Te dziedziny obejmują immunologię, onkologię, neurologię oraz wirusologię.

asian girl

Współpracujemy z innymi, by zmieniać świat

Nasi partnerzy angażują się w rozwiązywanie największych wyzwań zdrowotnych świata równie mocno, jak my. W tym celu współpracujemy z innymi firmami farmaceutycznymi, uczelniami, ekspertami klinicznymi, decydentami oraz organizacjami pacjentów. Dzięki pracy zespołowej łączymy wysiłek, wiedzę oraz zasoby ekspertów, by odkrywać coraz lepsze rozwiązania dla pacjentów

Two drops, yellow and blue, held above a beaker.
Strategia

Nasza misja – niezmiennie ta sama

Skupiamy się na zrównoważonym rozwoju i zajmujemy się najbardziej złożonymi i wciąż rosnącymi potrzebami zdrowotnymi ludzi na całym świecie. Swoją misję realizujemy przez ciągłe opracowywanie nowych, innowacyjnych terapii.

male patient outside
O pracy w AbbVie

Na czym polega praca AbbVie

Zobacz, jak AbbVie przyczynia się do rozwoju nauki w różnych lokalizacjach na całym świecie.

four blue testtubes 1
Kadra zarządzająca

Poznaj nasz zespół

Nasza misja poprawy jakości życia ma początek na szczycie struktury firmy. Wizja i fachowa wiedza naszych liderów pozwalają na wyznaczanie kierunków pracy każdego z zespołów. Jest to fundament kultury naszej firmy.

cll approval showcase
Nagrody i wyróżnienia

Nasza praca jest doceniana

Od dbałości o pracowników po działania proekologiczne – jesteśmy dumni z tego, jak docenia się nasze zaangażowanie.

holding hands
Etyka i compliance

Nadawanie kierunku naszej działalności biznesowej

Zaangażowanie w kwestie etyczne i przestrzeganie prawa każdego dnia nadają kierunek naszej pracy. Jest to m.in. silne przywództwo, jasno sformułowane i spisane standardy, skuteczne kanały komunikacji, odpowiednie szkolenia, odpowiedzialność, ocena zgodności prawnej oraz działania naprawcze.