Polska - polski WYBIERZ KRAJ ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA WYBÓR DYSTRYBUTORÓW

REALIZACJA NAJPILNIEJSZYCH POTRZEB W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ

Firma AbbVie posiada doświadczenie i strukturę organizacyjną sprawdzonego lidera przemysłu farmaceutycznego oraz zaangażowanie i pasję właściwe dla przedsiębiorcy i innowatora. Dzięki temu jest w stanie opracowywać nowe metody leczenia, umożliwiające poprawę jakości życia pacjentów. Ze swoimi produktami dociera do wszystkich zakątków świata, co w przypadku dzisiejszej opieki zdrowotnej jest rzadkim zjawiskiem.

aboutimg_03

Nasza pasja pomaga pacjentom

Firma AbbVie jest globalnym przedsiębiorstwem biofarmaceutycznym, którego podstawą jest innowacyjność. Celem firmy jest opracowywanie leków, które są skuteczne, przynoszą wymierne korzyści pacjentom oraz gwarantują wysoką jakość w przystępnej cenie. Firma skupia się przede wszystkim na obszarach, w których istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu środki, m.in. leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C, neurologii, immunologii, onkologii oraz walce z przewlekłą chorobą nerek i chorobami kobiecymi.

 

Poszukiwanie lepszych sposobów niesienia pomocy pacjentom

Początki firmy AbbVie sięgają roku 1888, w którym to pochodzący z Chicago lekarz, Wallace Abbott, założył firmę Abbott — przyszłego lidera przemysłu farmaceutycznego. Od tego czasu firma Abbott ewoluowała i stała się światowym liderem w dziedzinie opieki zdrowotnej, dostarczającym innowacyjne produkty farmaceutyczne, żywieniowe, diagnostyczne i medyczne pacjentom na całym świecie.


aboutimg_07

Nowe początki

1 stycznia 2013 roku założono firmę AbbVie — światowe przedsiębiorstwo biofarmaceutyczne, posiadające ogromne możliwości i skoncentrowane na największych wyzwaniach opieki zdrowotnej. Firma AbbVie posiada zasoby, wiedzę i pasję, które umożliwiają jej opracowywanie, rozwój i wprowadzanie na rynek przełomowych rozwiązań naukowych, mających na celu rozwiązywanie najpoważniejszych problemów zdrowotnych, z którymi zmagają się i będą się zmagać pacjenci.


FIRMA ABBVIE MA...
 

Cel.

Celem firmy jest rozwój nowoczesnych metod leczenia oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań

Pozytywny wpływ.

Firma AbbVie łączy innowacyjne produkty z programami wsparcia dla pacjentów, które mają pomóc im w radzeniu sobie z najpoważniejszymi chorobami.

FIRMA ABBVIE POSIADA...
 

  • Zróżnicowaną ofertę produktów terapeutycznych, w tym wielu wiodących na rynku leków.

  • Model biznesowy i inwestycyjny umożliwiający wyjście naprzeciw potrzebom odbiorców produktów.

  • Sprawdzone możliwości handlowe, infrastrukturę i doświadczenie zdobyte w ciągu 125 lat bycia innowacyjnym liderem w dziedzinie produktów farmaceutycznych.

  • Około 29 000 zaangażowanych pracowników, którzy poświęcają się rozwiązywaniu najważniejszych problemów opieki zdrowotnej.


img1

KARIERA

Firma AbbVie opracowuje, rozwija i wprowadza na rynek zaawansowane metody leczenia, mające na celu poprawę jakości życia pacjentów.

Więcej informacji »

img2

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Współpracujemy każdego dnia przyczyniając się do rozwoju nauki aby wychodzić naprzeciw potrzebom pacjentów.

Nasze podejście »

img3

PRZYWÓDZTWO

Wiemy, jak odnosić sukcesy.

Nasi liderzy »

Anuluj abbvie.pl

Strona internetowa firmy AbbVie jest prezentowana w lokalnych wersjach. Informacja o tym z jakiego kraju lub regionu informacje widzisz znajduje się na stronie. Strony dla poszczególnych lokalizacji mogą różnić się zawartością, ze względu na dostępnośc produktów i usług AbbVie w określonym kraju. Jeśli widzisz inną zawartośc niż tę z opisem twojego kraju zgłoś się do lokalnego przedstawiciela firmy AbbVie w Twoim kraju, aby uzyskać więcej informacji.

Strona internetowa firmy AbbVie, którą otwierasz może nie być dostępna w wersji językowej dla Twojego kraju.

Strona internetowa firmy AbbVie, którą otwierasz może nie być dostosowana do wymiarów Twojego ekranu.

Czy mimo to chcesz kontynuować ?

Zamknij abbvie.pl

Uwaga

Wybierając TAK , opuścisz stronę internetową firmy AbbVie

Kontynuując to połączenie opuszczasz stronę internetową firmy AbbVie i przechodzisz na strony, których firma AbbVie nie kontroluje i za których zawartość oraz inne linki nie bierze odpowiedzialności. Zamieszczone tu linki mogą być przydatne, ale nie są w żaden sposób wspierane/sponsorowane przez firmę AbbVie.

Strona internetowa którą otwierasz może nie być dostosowana do wymiarów Twojego ekranu.

Czy na pewno chcesz opuścić tę stronę?