AbbVie Pharmaceuticals
Polska - polski WYBIERZ KRAJ ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA WYBÓR DYSTRYBUTORÓW

Zaangażowanie i pasja w walce z chorobami

Firma AbbVie, dzięki pasji i oddaniu, globalnemu zasięgowi oraz wykorzystywaniu zaawansowanych technologii, dostarcza innowacyjne produkty terapeutyczne, które wspomagają pacjentów w walce z najpoważniejszymi chorobami.

Wiodące produkty »
Firma AbbVie jest zawsze o krok do przodu w zakresie skutecznych terapii. Aktualna oferta obejmuje innowacyjne produkty terapeutyczne, mające zastosowanie w wielu obszarach opieki zdrowotnej.Nasze produkty »
Innowacja zaczyna się od pacjentów »
Firma AbbVie słucha glosu pacjentów. Dzięki nim i dla nich opracowuje nowe rozwiązania naukowe, które mogą przyczynić się do poprawy wyników zdrowotnych.Więcej informacji »
Dołącz do zespołu »
Głównym celem i motorem działania firmy AbbVie jest pozytywny wpływ, jaki firma wywiera na zdrowie pacjentów na całym świecie.Dołącz do zespołu »

Zamknij abbvie.pl

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie żądana strona produktu jest skierowana do mieszkańców konkretnego kraju lub krajów. W związku z tym strona ta może zawierać informacje o produktach farmaceutycznych lub innych produktach i zastosowaniach tych produktów, które nie są dopuszczone do obrotu w innych krajach lub regionach. Mieszkańcy innych krajów niż te, do których skierowana jest strona, powinni powrócić na stronę AbbVie.com lub skontaktować się z lokalnym partnerem firmy AbbVie w celu uzyskania informacji o produkcie właściwym dla ich kraju zamieszkania.

Możliwe, że żądana strona produktu nie jest dostosowana do rozmiaru ekranu komputera użytkownika.

Czy przejść do żądanej strony produktu?

Anuluj abbvie.pl

Strona internetowa firmy AbbVie jest prezentowana w lokalnych wersjach. Informacja o tym z jakiego kraju lub regionu informacje widzisz znajduje się na stronie. Strony dla poszczególnych lokalizacji mogą różnić się zawartością, ze względu na dostępnośc produktów i usług AbbVie w określonym kraju. Jeśli widzisz inną zawartośc niż tę z opisem twojego kraju zgłoś się do lokalnego przedstawiciela firmy AbbVie w Twoim kraju, aby uzyskać więcej informacji.

Strona internetowa firmy AbbVie, którą otwierasz może nie być dostępna w wersji językowej dla Twojego kraju.

Strona internetowa firmy AbbVie, którą otwierasz może nie być dostosowana do wymiarów Twojego ekranu.

Czy mimo to chcesz kontynuować ?

Zamknij abbvie.pl

Uwaga

Wybierając TAK , opuścisz stronę internetową firmy AbbVie

Kontynuując to połączenie opuszczasz stronę internetową firmy AbbVie i przechodzisz na strony, których firma AbbVie nie kontroluje i za których zawartość oraz inne linki nie bierze odpowiedzialności. Zamieszczone tu linki mogą być przydatne, ale nie są w żaden sposób wspierane/sponsorowane przez firmę AbbVie.

Strona internetowa którą otwierasz może nie być dostosowana do wymiarów Twojego ekranu.

Czy na pewno chcesz opuścić tę stronę?