Polska - polski WYBIERZ KRAJ ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA WYBÓR DYSTRYBUTORÓW

NOWE PODEJŚCIE, NOWE POMYSŁY

Inwestując w badania i wspierając rozwój działań innowacyjnych, firma AbbVie opracowuje i wytwarza produkty lecznicze, które wychodzą na przeciw najpilniejszym potrzebom medycznym pacjentów. W naszej ofercie znajdują sie wiodące leki na rynku, a w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem na temat kluczowych obszarów opieki zdrowotnej pozwala nam na efektywna pracę nad prace rozwojem innowacyjnych leków. W ten sposób pomagamy poprawiać jakość życia pacjentów na całym świecie.

Nasza pasja - pomaganie pacjentom

AbbVie to międzynarodowa firma biofarmaceutyczna, której podstawą jest innowacyjność. Celem firmy jest opracowywanie produktów leczniczych, które są skuteczne, przynoszą wymierne korzyści pacjentom oraz gwarantują wysoką jakość. Firma skupia się przede wszystkim na obszarach, w których istnieje duże zapotrzebowanie na innowacyjne leki, m.in. w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C, w neurologii, immunologii, onkologii oraz w walce z przewlekłymi chorobami nerek i chorobami kobiecymi.

Podejście firmy AbbVie do innowacji w nauce opiera się na długoletnim doświadczeniu i wyraża się w rozwijaniu przełomowych rozwiązań naukowych. Nasi naukowcy opracowali i udoskonalili dwa z pierwszych leków przeciw zakażeniu wirusem HIV, co odmieniło życie wielu pacjentów dotkniętych tą chorobą. Nasze osiągnięcia w dziedzinie immunologii przyniosły korzyści osobom cierpiącym na reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycę, chorobę Crohna oraz na inne przewlekłe schorzenia autoimmunologiczne. Firma AbbVie prowadzi badania naukowe w wielu obszarach chorobowych.


Partnerstwo odgrywa kluczową rolę

Firma AbbVie zdaje sobie sprawę, że przełomowe odkrycia w medycynie często są wynikiem połączenia prac badawczo-rozwojowych oraz programów partnerskich. Opracowując nowe potencjalne metody leczenia, poszukujemy dobrze rokujących cząsteczek zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy AbbVie. Współpracujemy z firmami o zbliżonym profilu, uczelniami oraz organizacjami pozarządowymi, jak również z innymi zainteresowanymi stronami, aby wypracować optymalne rozwiązania dla pacjentów na całym świecie. Wiemy, że możemy osiągnąć więcej działając razem.

focusimg2_03

OBSZARY DZIAŁANIA

Główne obszary terapeutyczne, którymi się zajmujemy, to wirusowe zapalenie wątroby typu C (WZW C), neurologia, immunologia, onkologia, schorzenia nerek oraz choroby kobiece.

Więcej informacji »

focusimg_02

PROGRAM PRAC NAD NOWYMI PRODUKTAMI LECZNICZYMI

Jesteśmy zaangażowani w pracę nad rozwojem nowych produktów leczniczych

Zobacz program prac nad nowymi produktami leczniczymi »

focusimg_03

BADANIA I ROZWÓJ

Nasze działania koncentrują się na obszarach, w których możemy mieć jeszcze większy wpływ na sposób leczenia chorób.

Nasz sposób działania »

Anuluj abbvie.pl

Strona internetowa firmy AbbVie jest prezentowana w lokalnych wersjach. Informacja o tym z jakiego kraju lub regionu informacje widzisz znajduje się na stronie. Strony dla poszczególnych lokalizacji mogą różnić się zawartością, ze względu na dostępnośc produktów i usług AbbVie w określonym kraju. Jeśli widzisz inną zawartośc niż tę z opisem twojego kraju zgłoś się do lokalnego przedstawiciela firmy AbbVie w Twoim kraju, aby uzyskać więcej informacji.

Strona internetowa firmy AbbVie, którą otwierasz może nie być dostępna w wersji językowej dla Twojego kraju.

Strona internetowa firmy AbbVie, którą otwierasz może nie być dostosowana do wymiarów Twojego ekranu.

Czy mimo to chcesz kontynuować ?

Zamknij abbvie.pl

Uwaga

Wybierając TAK , opuścisz stronę internetową firmy AbbVie

Kontynuując to połączenie opuszczasz stronę internetową firmy AbbVie i przechodzisz na strony, których firma AbbVie nie kontroluje i za których zawartość oraz inne linki nie bierze odpowiedzialności. Zamieszczone tu linki mogą być przydatne, ale nie są w żaden sposób wspierane/sponsorowane przez firmę AbbVie.

Strona internetowa którą otwierasz może nie być dostosowana do wymiarów Twojego ekranu.

Czy na pewno chcesz opuścić tę stronę?