Skip to main content

Nagrody i Wyróżnienia

Zaangażowanie, działalność, kultura etyczna i zasoby ludzkie firmy zostały dotychczas wielokrotnie nagradzane takimi tytułami i wyróżnieniami jak:

Przyjaciel Polskiej Gospodarki 2021

Tytuł „Przyjaciela Polskiej Gospodarki” otrzymują firmy, które w wyjątkowy sposób zaznaczyły swoją obecność w polskiej gospodarce. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Forum wGospodarce.pl – projektu dziennikarskiego tworzonego od 2019 roku przez redakcję ekonomiczną Grupy Medialnej Fratria.

Etyczna Firma (2017, 2018, 2019)
Super Etyczna Firma (2020-2022)

W konkursie Etyczna Firma nagradzane są przedsiębiorstwa, które w swojej codziennej działalności przestrzegają kultury biznesowej, polityki transparentności i norm etycznych. Nadawany od 2014 roku lat tytuł Etycznej Firmy to jedno z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych wyróżnień w swojej kategorii, wzmacniający pozytywny wizerunek i wiarygodność firmy zarówno wśród opinii publicznej, jak i partnerów biznesowych.

W 2019 roku firma uzyskała trzeci raz z rzędu tytuł Etycznej Firmy, dzięki czemu została wyróżniona także tytułem Super Etycznej Firmy na lata 2020-2022.

Top Employer Polska (2017, 2018, 2019) oraz Top Employer Europe 2017

Tytułem tym nagradzani są liderzy w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Top Employers Institute od ponad 25 lat bada pracodawców na całym świecie pod kątem prowadzonej przez nich polityki personalnej. Tytuł Top Employer otrzymują tylko te firmy, które pozytywnie przejdą szczegółowe badanie i proces weryfikacji.